ON1-BE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ON1-BE

| Yeni Buluşma Noktamız |

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Maç Sonu: Michael Skibbe

YazarMesaj
SavaiK
Süper Moderatör
Süper Moderatör
SavaiK

Erkek Mesaj Sayısı : 891

Maç Sonu: Michael Skibbe Empty
MesajKonu: Maç Sonu: Michael Skibbe   Maç Sonu: Michael Skibbe Icon_minitimePaz Şub. 08, 2009 12:28 am

Galatasaray'ın Turkcell Süper Lig'de Kayserispor'la oynadığı maç sonrasında Teknik Direktör Michael Skibbe açıklamalarda bulundu. Skibbbe, "İlk oynadığımız dakikalarda bir çok pozisyonu girip kullanmadık. Son bölümde oynadığımız ağır maçlardan sonra bu maçta da uzun süre 10 kişi oynadık. Bugün futbolcularımı gösterdikleri performansla ilgili tebrik ederim. Biz buna rağmen hep düşündüğümüz başarılar için gereken ne varsa yapacağız, çabalayacağız" dedi.

Michael Skibbe, her hafta 1 oyuncunun kırmızı kart görmesiyle ilgili olarak, "Bu zor bir soru. Hakemlerin gösterdikleri performansı değerlendirmem gerekecek. Bugün hem takımımın hem hakeminin performasını bütün Türkiye gördü. Herkes düşüncesini kendine saklasın. Ben televizyonda da pozisyonları gördüm. Gördüklerimi konuşmak benim için şu anda doğru olmaz. Sahada olan herşeyi zaten herkes gördü. Çok baskılı ve iyi bir oyun sergiledik. Kırmızı karta kadar herkes tek tek aslanlar gibi mücadele verdi. Bu yüzden bu mücadele sonunda 3 puanla ödüllendirilmediğimiz için çok üzgünüm" dedi.

Maç Sonu: Michael Skibbe
1 sayfadaki 1 sayfası